Stowarzyszenie Polski Klub Kawaleryjski

ul. Glebowa 39 B 61-312 Poznań

Strona główna

Honorowy Szwadron Kawalerii III RP

www.kawaleria.org

 

 

KROJANTY 2017 ODWOŁANE

NIESTETY ze względu na ogromne straty i szkody wyrządzone przez huragan na terenie Gminy Chojnice, władze gminy oraz Fundacja Szarża pod Krojantami, podjęły decyzję o odwołaniu w tym roku organizacji widowiska #szarżapodkrojantami2017.
JEDNOCZEŚNIE INFORMUJEMY, ŻE PLANUJEMY JEDNAK SPOTKAĆ SIĘ w dniach 1 - 3 WRZEŚNIA 2017 r. W KROJANTACH, ABY ZŁOŻYĆ HOŁD KAWALERZYSTOM 18 PUŁKU UŁANÓW POMORSKICH SKŁADAJĄC KWIATY POD POMNIKIEM UŁANÓW W CHOJNICACH I KROJANTACH, A NASTĘPNIE WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI NIESIENIA POMOCY POSZKODOWANYM MIESZKAŃCOM Gminy Chojnice, a zwłaszcza pobliskiego RYTLA.
Tą drogą Polski Klub Kawaleryjski zamierza koordynować akcję pomocy, po uzgodnieniu szczegółów z władzami Gminy Chojnice. PROSIMY O ZGŁASZANIE GOTOWOŚCI WZIĘCIA UDZIAŁU W AKCJI NIESIENIA POMOCY, w dniach planowanego widowiska i uroczystości tj. 1-3 września 2017 roku. Zakres pracy jest tak ogromny, że wymaga długotrwałego działania, a my chociaż w tych dniach bądźmy gotowi na niesienie pomocy i w ten sposób pokażmy naszą solidarność z mieszkańcami Gminy Chojnice, którzy już od lat są dla nas przyjaciółmi.

 
 

 

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z tegorocznego widowiska Szarży pod Krojantami.

 

SZARŻA POD KROJANTAMI 2016 - REPORTAŻ

  

 

 

Jesteś tutaj: Home Strona główna Strona główna